.

 آموزشي
 فرهنگي
 مشاوره هاي انگيزشي
 ورزشي
 سرگرمي
 مهارت هاي زندگي
 مذهبي
 اقتصادي (قيمت)


آموزنده هاي زيبايي و پوست و مو

جهت داشتن پوست و مويي زيبا و سالم بايد به اين نکته توجه داشت که زيبايي و سلامت پوست و مو هميشه در سالن هاي آرايش و استفاده از مواد شيميايي و يا در مطب پزشکان حاصل نمي شود، بلکه مي توان در خانه و با استفاده از برخي مواد و ميوه ها و گياهان رايج که در بيشتر منازل و يا عطاري ها يافت مي شود به زيباتر نمودن پوست و سلامت مو کمک نمود. در همين راستا، ما به شما کمک خواهيم کرد تا با دانستن خواص برخي از گياهان رايج که در شرکتهاي داروسازي نيز از آنها استفاده مي شود، نسبت به درست کردن ماسک ها، کرم ها و لوسيون هاي زيبايي براي داشتن پوست و مويي سالم و شاداب تجربه کسب کنيد.

چنانچه تمايل داريد دستور العمل هاي زيبايي را در منزل امتحان کنيد، کافيست با خريد اين مجموعه پيامکي که هزينه آن براي مدت 6 ماه مبلغ 18،750 تومان است، اين نکات را به کار بنديد. با خريد اين بسته همه روزه راس ساعت 17:00 براي مدت شش ماه براي شما نکات آموزنده اي ارسال مي شود که با بکارگيري آنها مي توانيد چهره و موهاي خود را به شيوه اي بي ضرر و عاري از هرگونه مواد شيميايي، جذاب تر و زيباتر نماييد.

  
خواص خوراکي ها

هدف ما در اين بخش آشناکردن هرچه بيشتر شما با خواص غذاها ، ميوه ها و خوراکي هاست تا با دانستن اسرار آنها به فوايد و مضرات آنچه که مي‌خوريد آگاهي يابيد. دانستن خواص مواد غذايي به شما کمک مي کند تا در رژيم غذايي خود تجديد نظر نموده و حتي بيماري هاي متعددي را درمان کنيد. اين در حالي است که بيشتر افراد تمايل دارند، راحت ترين راه که درمان با قرص و شربت و آمپول است را انتخاب کنند. ما در اينجا به شما کمک خواهيم کرد تا با شناخت مواد غذايي و بکارگيري درست آنها، سلامت خود را به شيوه ي طبيعي و سنتي تضمين نماييد.

با خريد اين بسته پيامکي که هزينه آن براي مدت 6 ماه ، مبلغ 18،750 تومان مي باشد ، مي توانيد با استفاده بهينه از مواد غذايي و خوراکي ها، آگاهانه و در جهت بهبود سلامت خود از آنها بهره ببريد. با خريد اين بسته پيامکي همه روزه راس ساعت 16:00 نکات مربوط به اسرار و خواص مواد غذايي از طريق پيامک براي شما ارسال مي شود و شما مي توانيد با بکار گيري از آنها به سلامتي خود و خانواده کمک کنيد.

  
ترفندهاي آشپزي

آشپزي و پخت غذاهاي لذيذ، آميزه اي از علم و هنر است. امروزه آشپزي براي بسياري از افراد به يک عادت روزانه تبديل شده که فقط جهت رفع گرسنگي به آن نگريسته مي شود. در حالي که آشپزي فوت و فن هايي دارد که در صورت آشنايي با اصول آن، ميتوانيد به کمک خلاقيت و سليقه و کسب تجربه آن را به صورت حرفه اي يابد بگيريد. براي آنکه آشپز خوبي باشيد و در زمينه پخت و پز غذاها تجربه کسب کنيد، نيازي نيست که سال ها در آشپزخانه ي بهترين هتل ها يا رستوران ها کار کنيد، آشپزي خوب نکات و اسراري دارد که مهمترين آنها آگاهي و شناخت اصول صحيح آن است. در اينجا ما به شما کمک مي کنيم تا با فراگيري ترفندهاي ساده و نکات ضروري در طبخ غذاها، دستپخت خود را متحول کنيد.

چنانچه تمايل داريد در زمينه آشپزي تجربيات جديدي کسب نماييد، با خريد اين بسته پيامکي که هزينه يک دوره شش ماهه آن 18،750 تومان مي باشد، مي توانيد با فراگيري ريزه کاري ها و فوت و فن هاي آشپزي، به يک آشپز ماهر و متبحر تبديل شويد و پذيراي انواع غذاها، سالادها، شيريني جات، ترشيجات و انواع مرباهاي خوش طعم و لذيذ براي خانواده خود باشيد. با خريد اين بسته، همه روزه راس ساعت 09:30 نکات مربوط به آشپزي از طريق پيامک براي شما ارسال مي شود.

  
ترفندهاي خانه داري

دانستن و استفاده از تجارب ديگران در امور منزل، يادگيري فنون و تکنيک هاي خانه داري به همراه ذوق و سليقه و خلاقيت به شما کمک مي کند تا به کارهاي خود نظم بخشيده و مديريت بهتري در منزل داشته باشيد. چنانچه تمايل داريد از بهترين ايده هاي خانه داري نظير شستشو، نظافت و لکه گيري، هنرهاي منزل، تکنيک هاي خانه داري، چيدمان وسايل خانه، دانستن کاربردهاي متفاوت لوازم موجود در منزل و استفاده بهينه از آنها و نيز نکاتي در زمينه چيدمان دکوراسيون منزل، نگهداري گل و گياهان آپارتماني و صدها نمونه ديگر، استفاده نماييد، مي توانيد با خريد اين مجموعه پيامکي از اين تجارب استفاده کنيد. ما به شما کمک مي کنيم تا هنر و خلاقيت خود را به ديگران نشان دهيد.

با دانستن اين ترفندها و صدها نکته طلايي و آموزنده ، ديگر از ميهمان ناخوانده نمي ترسيد و اگر زماني مهماني سرزده به خانه شما آمد دچار مشکل نخواهيد شد. با خريد اين بسته پيامکي به مبلغ 18،750 تومان مي توانيد همه روزه به مدت 6 ماه راس ساعت 10:00 نکاتي آموزنده از خانه داري از طريق پيامک دريافت کرده و آنها را در زندگي روزمره بکار بنديد.

  
    
 
  خرید بسته هوشمند  
من بسته  123 را می خواهم.شماره موبایل من :
مبلغ : 123 تومان