باشگاه مشتریان دستان

باشگاه مشتریان باشگاهی است Ú©Ù‡ در آن فروشندگان با گردآوری اطلاعات مشتریان از روش های مختلف ØŒ مرکزی را برای اهدافی همچون ارتباط با مشتری ØŒ انجام نظر سنجی ØŒ مراقبت از مشتری ØŒ انجام قرعه Ú©Ø´ÛŒ ØŒ ایجاد تخفیف Ùˆ … ایجاد Ù…ÛŒ نمایند.

در برخی فروشگاه ها شاهد آن هستیم فروشندگان با ثبت اطلاعات مشتری نظیر تاریخ تولد وی در یک دفتر کوچک و ارسال یک پیامک تبریک تولد در همان روز به نوعی حمایت خود از مشتری را اعلام مینمایند و یک ارتباط مثبت با وی برقرار می کنند . در حقیقت برای مشتریان خود باشگاهی تولید نموده اند که البته یک پارامتر تحت عنوان تاریخ تولد داشته و قابلیت بزرگ شدن و تبدیل به یک باشگاه بزرگ را نیز داراست .

باشگاه مشتریان دستان با دارا بودن بیش از ۳۰ پارامتر معتبر بین المللی در حفظ Ùˆ نگهداری مشتری نهایت دقت را داشته Ùˆ با روش های نوین پشتیبانی از مشتری به فروشندگان در حوزه های مختلف Ú©Ù…Ú© خواهد کرد . این سیستم از سه روش برای جذب اطلاعات مشتری استفاده Ù…ÛŒ نماید Ùˆ ساده سازی در این سیستم تا حدی صورت گرفته که  در یکی از روش ها حتی احتیاجی به ورود اطلاعات مشتری نبوده Ùˆ ورود اطلاعات از طریق خود مشتری صورت Ù…ÛŒ پذیرد .

کلیه تنظیمات باشگاه از طریق پورتال تحت وب قابل انجام  Ùˆ برنامه ریزی برای این باشگاه نیز بسیار ساده Ùˆ در کمترین زمان ممکن صورت Ù…ÛŒ گیرد . این سیستم دارای پشتیبانی پنج ساله و  خدمات پس از فروش ده ساله است . شماره پیامکی پشتیبانی از این سیستم ۳۰۰۰۷۷۷ میباشد . به دلیل استفاده از سیستم پردازش ابری هزینه سامانه بسیار اندک است Ùˆ شما میتوانید جهت اطلاع از هزینه ها در این قسمت با ما تماس حاصل نمایید .

نکته جالب در بسته باشگاه مشتریان ارائه یک وب سایت جهت اطلاع رسانی به مشتریان است . کلیه قسمت های این سایت قابل تغییر است . تولید کد قرعه کشی ، کد هوشمند و کد تخفیف از دیگر مزایای باشگاه میباشد . پیگیری مشتری ، ارتباط با او و احترام نهادن به او به معنای مراقبت از مشتری است که رسالت اصلی باشگاه مشتریان دستان میباشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>