تبلیغات هوشمند کدهای هوشمند بسته های هوشمند کاربری هوشمند

تبلیغات هوشمند

اصولی ترین سیستم های تبلیغات به ما آموخته اند تا پیام تبلیغاتی خود را نه برای همه مردم بلکه به دست مشتریان هدف خود برسانیم تا اصالت برند خود را همواره حفظ کنیم و بر آن بیافزاییم تا بهترین نتیجه را بگیریم و این دقیقاً فعالیتی ست که در 3000777 رخ میدهد .
آمار و ارقام نشان میدهد که امروزه در سراسر دنیا ، مردم در هر لحظه تلفن همراه خود را در دسترس دارند و جالبتر آنکه همین آمار نشان میدهد که مردم بیشتر از اینکه برای ارتباطشان از تماس تلفنی استفاده کنند ، ترجیح میدهند از پیامک استفاده کنند .بستر نامناسب اینترنت در ایران لزوم استفاده از سرویسی که در هر لحظه به نیازهای شهروندان پاسخگو باشد را دو چندان کرده است .با پیشرفت تکنولوژی و رو به افول گذاشتن صنعت چاپ و پر رنگ شدن رسانه های اجتماعی نیاز استفاده از رسانه ای که کلیه این سیستم ها را در بر گیرد برای دریافت موثر ترین نتیجه از تبلیغات ، بیشتر از پیش حس میشود .

زمانی که صحبت از تبلیغات هوشمند و هدفمند به میان می آید ، سیستم های بازاریابی مانند پیامک انبوه و ارسال پیامک گروهی برای دسته ای از مردم که قالباً از بانک های شماره موبایل اپراتور های مختلف مثل همراه اول یا ایرانسل با دسته بندی های مختلف در قالب دایرکتوری مشاغل ، جنسیتی و ... طبقه بندی شده اند ، عملاً کارایی لازم را نخواهند داشت. نتیجه تحقیقات همکاران شما در دستان هوشمند به عنوان متخصصین سیستم های پیامکی بازگوی این واقعیت است که ارسال SMS انبوه نه تنها تاثیر مثبتی در بازاریابی پیامکی شما ندارد چه بسا به تخریب برند شما نیز کمک میکند . همانطور که نمونه های مبرهنی از این برند های تخریب شده و مورد تمسخر را همه در ذهن داریم . دلیل این امر روشن است . این سیستم بازاریابی پیامکی نمونه واضح توهین به حقوق شهروندی است . برای هر مشترک تلفن همراه این سوال مطرح میشود که دسترسی عده ای به شماره تلفن و اطلاعات شخصی او و ارسال محتوای بعضاً غیر مرتبط در ساعات مختلف به چه دلیل است . از طرفی طبق تحقیقات این گروه بعضاً تبلیغات پیامکی از شماره های ناشناس خوانده نشده و میزان جذب این SMS های تبلیغاتی در حدود 2% است . که با یک حساب و کتاب ساده میتوان فهمید استفاده از این روش صرفاً اتلاف هزینه و گرفتن نتیجه عکس خواهد بود .

مقوله تبلیغات هدفمند ، موضوعیست که در بازار رقابتی همه صنایع تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی مدیران ارشد و بخش توسعه کمپانی های مطرح گردیده است. بی شک برای همه مدیران هوشمند مجموعه ها و شرکت های پیشگام مبرهن است که با پیشرفت ابزار تکنولوژیک استفاده از درگاه های الکترونیک و ادوات IT یکی از اصلی ترین پاسخ های این دغدغه است . دستان هوشمند با در بر گیری فرم جامعی از کلیه سیستم های گردآوری داده و داده کاوی توانسته نیاز های کلیه کسب و کار ها را در زمینه پردازش مبتنی بر متن برآورده ساخته و علاوه بر همه اینها برای بیش از 87 مدل کسب و کار کوچک و بزرگ راهکارهای کاربردی و سیستم های پردازش ابری (Cloud Computing Services) ارائه کند . کلیه سوالاتی که در سامانه دستان پاسخ داده میشود در طبقه بندی خاص خود قرار میگیرد . این طبقه بندی ها شامل موضوعات مختلف میشود که سیستم هوش مصنوعی بر اساس کلید واژه های محتوای پیامک سوال ، سوال را دسته بندی کرده و به آن پاسخ میدهد. هر کدام از این گروه ها بستری بسیار مناسب برای صاحبین مشاغلی که میخواهند خدمات یا محصول خاص خود را حسب موضوع به مشتریان هدف خود ارائه کنند، فراهم می آورد .

یکی از اصلی ترین و موثر ترین شیوه های بهره گیری از این سیستم برای معرفی خدمات تبلیغات در پا نوشته یا فوتر پاسخ هاست . دستان هوشمند با استفاده از متد های هوش مصنوعی موقعیتی را بدون آزار مخاطبان خود در پانوشته پاسخ هایی که به آنها ارسال می شود به تبلیغات حامیان خود اختصاص داده است . این شیوه تبلیغات در برندسازی و محیا کردن مسیری برای ورود به منوی خدمات و یا محصولات شما بسیار تاثیر گذار میباشد .چرا که کاربر در حالی که با یکی از ساده ترین و در دسترس ترین ابزار یعنی پیامک(SMS) ، یکی از نیازهای خود را به رایگان رفع میکند احساس رضایت و خشنودی زیادی نسبت به استفاده از این سیستم می کند و در همین حین تبلیغ خدمات با نام برند شما را در پانوشته پیامک می بیند . در نتیجه در بهترین و اختصاصی ترین ویترین به صورت مستقیم دیده میشوید و کاربر نسبت به برند شما نیز احساس مثبتی میکند.

مهمترین نکته در این نوع تبلیغات دقیق بودن هدفگیری کاربر است که به یاری دسته بندی موضوعی ، کاربری تبلیغ برند شما را میبیند که سوالی مرتبط به زمینه فعالیت این برند پرسیده و به نوعی دقیقاً مشتری هدف (Target Audience)شما میباشد . این فوتر بر اساس ضرایب ، موضوع سوال و یا کلید واژه قابل طراحی است . تجربه و گزارشات موجود از اجرای این سیستم همه گواه این مدعاست که این سیستم تبلیغات و بازاریابی پیامکی (SMS Advertising – SMS Marketing) راهکاری خلاقانه و موثر بوده که میتواند راه حل تحول کسب و کار شما باشد . از آنجا که این سرویس ها به عنوان ارزش افزوده برای بسیاری از کمپانی ها در جهت افزایش حقوق مشتری و مشتری مداری استفاده میشود ، اعتقاد تیم دستان هوشمند به این اصول نیز تثبیت شده است و در همه مراحل این پروسه از برنامه ریزی تا اجرا و مانیتورینگ و ردگیری فعالیت های انجام شده و همینطور بقیه کمپین های تبلیغاتی شما به عنوان همکار تجاری ما ، مراقب کسب و کار و برند شما خواهیم بود . یکی دیگر از سرویس های دستان ، سامانه ثبت رایگان اطلاعات مشاغل و کسب و کارها میباشد . هرکدام از صاحبین مشاغل کوچک یا بزرگ میتوانند در قسمت ثبت اطلاعات مشاغل خود ، اطلاعات را وارد کرده و در سامانه ثبت شوند . علاوه بر مزایای این سیستم ، دستان کسب و کار آنها را در پاسخ سوالات مرتبط معرفی خواهد کرد و خود این مشاغل هم می توانند با اختصاص یکی از کد های هوشمند (ID Codes) به خود از کلیه مزایای آن و همینطور در اختیار داشتن یک پنل پیامکی هوشمند برخوردار شوند .با ورود به باشگاه مشتریان دستان هوشمند شما می توانید تبلیغات هوشمند مورد نظر خود را خریداری کنید .